| anonim_4396 a întrebat:

Cati prieteni poti adauga pe facebook fara ca sa fi blocat? De exemplul azi adaugi 2, maine 3. (prieteni) iar apoi apare ca esti blocat pentru 1 saptamana sau cel mult o luna straight face
Daca a patit careva sa fie blocat pe facebook. din cauza la add'urile de prieteni, va rog sa raspundeti!

6 răspunsuri:
| Bibuu09 a răspuns:

Nu nu se poate asa ceva sa fii blocatwinking funda?

| anonim_4396 explică (pentru Bibuu09):

happy Pai, daca am fost blocat din cauza asta! inseamna ca se poate!

| Bibuu09 a răspuns:

Eu nu am auzit asa ceva adaug in fiecare zi si cate 10 prieteni de un an in coace si nu am patit nimicwinking

| anonim_4396 explică (pentru Bibuu09):

Pnm... nicio problema, e ciudat oricum!

| mihaicaulea a răspuns:

Intr-adevar Facebook are o limita la adaugatul de prieteni si te blocheaza daca depasesti cu 1 saptamana, doua sau chiar o luna. Experienta proprie. Nu poti adauga cati vrei la un moment dat deoarece se considera spam si mai anormal sa adaugi persoane pe care nu le cunosti. As vrea si eu sa aflu care e limita

| Alex0Buc a răspuns:

Eu am adaugat cate 2...3...5 maxim 10 prieteni pe zi de vreo' 2.3 ani si am ajuns la 1700 de prieteni pana acum fara nici o problema.Si continui in acelasi ritm big grin