| bogdanz04 a întrebat:

Ce acte sunt necesare pentru inchirierea unui spatiu pentru infiintarea unui punct de lucru?

1 răspuns:
| AlexSalling a răspuns:

Pentru infiintarea unui punct de lucru, depinde in ce domeniu te referi. Daca este ceva ce include mancare, sunt cateva taxe, impozite, ca sa inchiriezi spatiul de lucru trebuie inainte sa te asiguri ca are tot ce cere primaria. Racord la apa...ETC. Cel mai bine este sa iti expui ideea la primarie si vei stii clar.