| anonim11xx a întrebat:

Ce ar trebui sa-mi iau la strand, nu am mai fost pana acum. Crema pentru protectie? Prosop? Slapi sau merg fara? Trebuie sa faci dus acolo inainte sa intri in piscina? Pe sub short imi iau si lenjerie? laughing))) Sunt cateva penale rau, dar raspundesti serios, va rog.

5 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Da, crema pentru protectie solara (asta depinde si de cat esti de sensibil la soare), prosop, eventual ceva haine de schimb, nu iti iei lenjerie pe sub când intri in apa. Iar cu slapii, ideal asa ar fi, sa iti iei (ori pleci asa incaltat de acasa, ori ii iei la tine).

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu se poarta short se poarta chiloti de plaja care sa evidentieze mandria

| 6Anonim9 a răspuns:

Daca nu-ti iei slapi(papuci) te ia naiba cand iesi sau cand intri in bazin. Sampon, crema protectoare( nu are efecte negative, macar stii ca esti protejat), prosop. Faci un dis cand ajungi, apoi te dai cu crema de protectie. Intri in bazin, si eu zic ca nu are rost sa te stergi ca doar esti barbat. Prosopul il folosesti dupa ce mai faci un dus inainte sa pleci de la strand. Dusul inainte de plecare e foarte important, ca sa te speli de clor si de alte substante din apa. Multa bafta! Distractie placuta.