| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Ce as putea sa muncesc cu prietenii pe timpul verii? Vorbeam seara trecuta, eram visatori si ne faceam planul pentru vara ce urmeaza laughing) Vrem sa calatorim mult, dar pentru asta avem nevoie si de bani... Ce joburi care implica multa calatorie stiti? Si care ne sunt si noua accesibile care nu avem experienta in nimic.

Mi-a venit acum in minte ca la mare gasim cateva job-uri, dar trebuie sa stam acolo, nu vreau asta.

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Era aia: Work and Travel.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru DoarBogdan):

Nu, nu vreau sa ma duc in alta tara, sunt atatea de vazut la noi...