| Psihiatra a întrebat:

CE ati zice despre cineva care s`ar imbraca in Lady Gaga la halloween?

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, mmm, ce sa zic.
Da, ar fi foarte cool.
Insa, Lady GaGa nu prea o are cu stilul.

3 răspunsuri:
| KatherineSparks a răspuns:

N-ar fi potrivit costumul.

| FanMJJ a răspuns:

As pune-o sa spuna daca e barbat sau femeie rolling on the floor

| ✿puffa✿ a răspuns:

Foarte cool, neasteptat... Dar acea persoana trebuie sa aiba multa incredere in ea daca vrea sa adopte si stilul ei excentric, care personal mi se pare foarte misto. Oricum idea e geniala.Succes si nu te lasa influentat de rasu invidiosilor, cui nu ii place sa nu se uite!