| AddaXD a întrebat:

Ce carti ati citit si v-au placut? As prefera SF, dar imi plac si alte genuri happy

3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Scriu o carte despre vampiri.Citesc doar chestii legate de paranormal, nu citesc carti.Sry

| Alexalice10 a răspuns:

Uite aici cateva, in caz ca îți plac cărțile cu vampiri : vampirii din morganville, vampiratii, academia vampirilor, twilight, jurnalele vampirilor, casa nopții,; si sf: cronicile wardstone, dispozitive infernale,.cam atât imi amintesc acum, dar daca am uitat ceva îți voi spunekiss

| deea20130 a răspuns:

Mie mi-au placut urmatoarele carti :,, Fram, ursul polar,,,, Casa mea bantuita,,,, Cartea neagra a secretelor,,,, Varcolac contra dragon,,,, Vrajitorul din Oz,, si,, Printul pierdut,,winking