| SmoKeD a întrebat:

Ce genuri de carti va plac si de ce? Care sunt cartile v-au atras cel mai mult?

3 răspunsuri:
| ciupyx a răspuns:

Carti de dezvoltare personala. Ma ajuta sa am o perspectiva reala asupra potentialului meu. Uite o lista cu ce am citit http://tophabits.ro/category/carti

| Q69 a răspuns:

Tot ce a scris Jules Verne

| Miruna83 a răspuns:

Eu citesc si acum pe nerasuflate cartile gen capa si spada, scriitorul preferat este Zevaco si toate operele lui le-am savurat cu placere in anii copilariei.iar acum daca am ocazia le recitesc cu placere.