| Joker3134 a întrebat:

Ce cărți de dezvoltare personala îmi recomandați pentru stima de sine? Dar care v a ajutat.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

"Unfu*k Yourself. Elibereaza-ti mintea si traieste-ti viata" - Gary John Bishop;
"Un pamant nou" - Eckhart Tolle

4 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Recomand carile de psihologie, le citesti singur sau cu prieteni

| Endoryus a răspuns:

Nici o carte nu o sa te ajute cu asa ceva. Fa ceva cu viata ta si atunci o sa iti creasca stima de sine, nu citind cateva randuri dintr-o carte.

| BlogdeInstalatii a răspuns:

You Can Heal Your Life – Louise Hay
Awaken the Giant Within Tony Robbins
The Magic of Thinking Big – David J. Schwartz

| Elisaolandar45 a răspuns:

Motivational books by stoics.Tu interpretezi informațiile in felul tau dar trebuie gandite.Iti ia pietre de pe inima cartea, te face sa realizezi ca viata poate fi excelenta, are si exercitii de practicat si este si in format online.