| Smiley923 a întrebat:

Ce carti imi recomandati pentru 13 ani? Mentionez ca am citit seria Twilight, si ca as vrea carti tip aventura, mister si chiar SF.

Răspuns Câştigător
| Kimm a răspuns:

Eu citesc Jurnalele Vampirilor si imi place. Incearca si tu :d. O sa-mi dai dreptate :*. Sper ca te-am ajutatt. funditaaaaa puppy dog eyes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Iti recomand cartile de Karl May:Capcana si Comoara din lacul de argint.Sunt carti de aventura in Vestul sabatic.Sau Agatha Christie.
Pa.