| DiamondFlower27 a întrebat:

Ce credeti ca se intampla de fapt dupa ce murim?

Răspuns Câştigător
| sublime89 a răspuns:

Ca sa-ti dai seama cum va fi dupa ce vom muri, gandeste-te cum era inainte sa existi. Moartea e doar o intoarcere la acel nimic.

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi se pare absurd sa nu mai fie nimic.
Imi place sa cred ca urmeaza o reincarnare.

| mona a răspuns:

Habar nu am ce se intampla si sincer nici nu vreau sa stiu

| Narcis2007 a răspuns:

Nimic extraordinar, cum a zis si sublime e ca si inainte de nastere(conceperea ta)

| Musique a răspuns:

Nimic.Creierul nu mai funcționează deci nu se întâmpă nimic.
Baftă!

| Liviu a răspuns:

Ne papa viermi?laughingMurim si punct, caputlaughing stii tu... " Se taie filmu " big grin astsa e parerea mea, mna multi pot avea o parere diferita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Facts in the Case of M. Valdemar - cred ca ti se va parea foarte interesant >> http://en.wikipedia.org/wiki/The_Facts_in_the_Case_of_M._Valdemar