| RAY a întrebat:

Ce credeti despre varsta de 30 ani?

28 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

AndreeaIoan tu esti?

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Raule,ai descoperit faptul ca am doua sexe, hai sa bem un suc sa le si vezi

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Abia acum am iesit de la lucru, ma duc sa stau linistit week-endu asta laughing Dupa ce vad Lion King.

Si nu asta am descoperit, simteam eu ca intrebarile ei sunt cam ca ale tale, am descoperit ca ai 30 de ani big grin

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Raule am inca 29 nu ma face sa crying mergi la mall?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Maine happy

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Inca mai esti in tm man?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Pai da...

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Cu iubi?

| Freya1 a răspuns:

Ce sa cred? Este o varsta ok la care trebuie sa fi independent si responsabil.O varsta la care trebuie sa stii ce vrei si sa fi realizat macar un sfert din ce trebuie realizat in viata.

| Emma30555 a răspuns:

E o varsta foarte tare! Esti matur in gandire dar tanar happy ai si bani

| RAY explică (pentru Emma30555):

Inca mai sunt tanar emma? mi frica ca am sa ajung la 30 de ani, pls opriti planeta sa raman la varsta asta

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

De ce? Hammurabi a împlinit deja laughing de exemplu laughing

| RAY explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Grecul nostru e zombi de fapt

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

Serios? big grin

| RAY explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Pai a ajuns la varsta transformari in zombi

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

Săracu' sad
winking
@Ray, hai, mai ai aproximativ 4 luni dacă nu luăm în calcul luna asta și decembrie. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu-s

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

In evul mediu daca ajungeai la varsta de 30 de ani era o minune pentru ca speranta de viata era mica pana in 40 de ani la barbati acum degeaba ai varsta pe care o ai daca Dumnezeu nu ti-a dat si minte, curaj, intelepciune ca vorba aia suntem in jungla si din viata scapa cine poate.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Citez intrebarea "Ce credeti despre varsta de 30 ani?" hmmmm pai sunt doar doua cifre legate 3 si 0 adica 30.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Mai demult, la evrei, erai majorr doar la 30 de ani. Iar speranța de viață nu cred că era prea mare. laughing
thinking

| RAY explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Desi o sa mor, multumesc de informatie crying

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

Stai calm, nu vei păți nimic! Ține planeta cu tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O astept

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce curajoasa esti

| lilith16 a răspuns:

O vârstă ok, esti singur, pe banii tai si de doare in pl, pacat ca nu ajung pana atunci((:

| asperger3 a răspuns:

Nu am ajuns acolo, mai am un deceniu, dar teoretic presupun ca te maturizei psihic si fizic. Practic ar trebui sa fii adult la varsta asta

| Henrypericolpublic a răspuns:

Abia astept sa ajung la aceasta varsta. Mai am ceva.
Ai bani, gandesti cum trebuie.