| Mustangfurio a întrebat:

Ce credeti, oamenii se nasc cu talentul la desen sau il dobandesc? Majoritatea cu cele mai multe voturi castiga!

Răspuns Câştigător
| Viviannnnnna a răspuns:

Pai... e cam greu de explicat straight face
iti dau un exemplu : eu! happy
acum un an desenam groaznic I don't want to see
dar tuturor le placea.numai nu mie rolling eyes
si
am exersaat rolling eyes rolling eyes exersati si iar exersat rolling on the floor
pana mi-a placut smug :p
funda big grin puppy dog eyespuppy dog eyes love struck?
concluzia : te nasti cu talentul tongue

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fiecare om se naste cu un talent diferit. Nu toti oamenii din lume stiu sa deseneze bine.

| Libelle a răspuns:

Talentul intr-un anumit domeniu de obicei il ai de mic.Sunt si cazuri in care pe parcursul timpului descoperi ca iti place ceva,dar de fapt a fost inauntrul tau pasiunea pentru acel ceva dintotdeauna.

Un alt caz e cel in care in urma unor afectiuni ale creierului,care pe langa faptul ca transforma un om obisnuit intr-un coleric, ii dezvolta talentul la desen, si inteligenta.Insa nu definitiv.

| dey11 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te nasti cu el, apoi sa aprofundezi!
Dar ceva vine de la mama natura sigur happy

| sparklingqueen a răspuns:

Da desigur se nasc cu talent