| TnCristinaa a întrebat:

Cum credeti ca o sa fie Evaluarile Nationale de saptamana viitoare?

4 răspunsuri:
| XmimiX a răspuns:

Avand in vedere ca sunt pentru clasa a 8 a o sa fie usoare

| Duku99 a răspuns:

Toti profesorii spun ca anul trecut au fost mult prea usoare. Unii se asteapta ca anul acesta sa fie mai grele. Totusi, am lucrat subiectul pentru olimpici la mate si a fost floare la ureche. Ca grad de dificultate ar trebui teoretic sa fie la fel. In plus, acum s-a schimbat - 75% conteaza examenul si doar 25% media anilor 5-8. Mediile de intrare la licee vor scade, ai sa vezi. Bafta la examene, si eu le dau.

| PlayFreestyleFun a răspuns:

Asta chiar ca nu am de unde sa stiu, depinde cum o sa ai norocul si ce o sa-ti cada.