| danutzatah89 a întrebat:

Ce defecte sunteti dispusi sa tolerati la un conducator stiind ca nimeni nu e perfect?

5 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Depinde.
Totul are o limita.
Acum depinde si de scopul tau/ beneficiile tale etc.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Un conducator trebuie sa fie perfect caci de aceea este ales.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E treaba conducatorului cum este, profesionalismul nu-l amesteci cu viata personala. Poate sa fie plin de defecte, dar poate sa isi faca bine treaba.

| Okami23 a răspuns:

Defecte sunt aproape mascate daca acea persoana are calitati si ii pasa de popor, in Romanica nu avem exemple

| MakeMyDay a răspuns:

Femei, limbaj vulgar, si alte vicii care nu afecteaza poporul direct