| principessa1994 a întrebat:

Ce e fericirea in opinia voastra.

5 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Liniste sufleteasca, si o persoana care te iubeste alaturi.

| dorin1990 a răspuns:

Dupa fericire tanjim toti, fericirea ne face sa ne simtim impliniti sa avem o stare de bine.eu sunt de parere ca fericirea ne-o facem singuri prin modul nostru unic de a gandi si de a percepe anumite situatii din viata noastra precum si modul de interpretare a acestora, daca toate conditiile noastre si statul pe care il detinem ne multumeste consider ca este suficient pentru fericirea mult dorita! bafta si iubiti-va mult.

| NinelMessi10 a răspuns:

In opinia mea fericirea e cel mai frumos lucru cand sunt fericit simt ca totul e al meu.Simt ca toti fac cum vreau eu.Cam atat.

| FetitaTaDeCartier a răspuns:

Fericirea pentru mine este un mod de a ma simti bine si a ma putea destinde.Multi mi-au spus ca ai o singura viata si trebuie traita, nu poti sa fii toata viata trista.Am citit undeva ca un zambet face cat o mie de fluturasi :X. Sper ca te-am ajutat happy