| StrongHeart a întrebat:

Ce este mai greu,sa pleci de la zero si sa atingi succesul, in orice domeniu posibil sau sa mentii succesul, odata ce ai ajuns sus?
Pareri?

2 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Pentru unii oameni ambele sunt o joaca ca asa s-au nascut cu taklentul de a ajunge repede pe culmi si nu e o problema sa ramina acolo, pentru altii e greu sau foarte greu sa ramina acolo pentru altii totul e imposibil.Depinde de persoana.Cum zicea si marele Einstein in viata asta totul e relativ.Ei bine nu la viata se referea dar si atunci, peste 10-20 de ani si tu o sa constati asta-totul dar totul in viata asta e relativ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii au ajuns cu noroc chior, deci n-ar fi o problema sa ramana cu usurinta acolo (exista multi,, artisti" romani care pot fi dati ca exemple). Dar in general, mi se pare mai greu s-o iei de la zero.