| AvalohAlyn a întrebat:

Ce faceti de Revelion? La cat va culcati dupa?

11 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Dimineata cred ca voi fi ca in acest clip https://www.youtube.com/watch?v=ED75tzHIFok :))

| sappy a răspuns:

Nimic special(ma decid pe moment) cat despre ora de culcare nu-i o problema cand te culci mereu pe la 3-4!

| Jipa95 a răspuns:

Petrec noul an ca majoritatea! Cred ca pe la 7-8 dimineata e ora de culcare

| LaughingKarima a răspuns:

Avand in vedere ca imi petrec revelionul la lucru, pe la 6-7-8 dimineata e ora de culcare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Lucru? parca am vazut un post ca ai 16 ani, ce lucrezi tu la 16 ani de revelion?

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt ospatarita, la un club. Nu sunt "angajata" sau ceva, dar il cunosc pe propietar si ma lasa lucrez acolo, ce i-au eu e doar bacsisul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Hmm, bravo tie. ma bucur sa vad ca mai sunt fete care nu asteapta totul pe tava.

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi. Si nici nu m-as gandi sa stau sa mi se aduca totul pe tava, nu vad cu ce te ajuta in viata faptul ca stai si astepti sa iti vina totul dea gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Ceea ce fac și în celelalte zile.
2.Nu știu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa dorm neintors.

Răspuns utilizator avertizat