| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand nu mai poți vedea postarile cuiva pe Instagram in ideea in care inainte i-am dat Urmărește, mi-a acceptat cererea si acum trebuie sa ii dau "Urmărește" din nou ca să pot vedea ce posteaza. Inseamna ca m-a șters din lista de urmăritori sau cum? Am vrut sa vad ceva poze și brusc m-am trezit asalaughing

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-a scos din lista de urmăritori cel mai probabil.

| Oniichannnn a răspuns:

Ți-a dat block daca nu se vede story urile sau pozele, de exemplu poate scrie "Utilizator Instagram" ori te-a scos din listăbig grin