| LolaMona a întrebat:

Ce înseamnă când visezi ca ești afara în întuneric și ești în spatele unei fete și o ti în brate și mergeti împreună spre o rulota care pleacă dar se oprește. Și după am visat ca intru înăuntru și îmi face cu mana o vedetă blonda, alături de prietenele sale, și după m-a luat în brate ca pe un bebe și nu mai îmi dădeam drumul, iar fata aceea stătea în spate și acum avea alte haine, și bluza ei avea decolteu și mă privea cum stau în bratele acelei vedete. Și rulota era de lux cu covor rosu și mese în spate, și fotolii din piele

6 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Inseamna ca ai fantezii cu blonde si o imaginație bogata.

| LolaMona explică:

Frate sunt fata, ești normal?

| Drimmero a răspuns (pentru LolaMona):

Nu ai auzit de termenul 'lesby'?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Cred ca e mai micuța si nu a auzit. Nu o învinovăți. Cred ca de aici se explica si întrebarea, mai puerilă, de altfel.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Cel mai probabil!

| LolaMona explică:

Ai spus," ești îndrăgostit," de-aia am raspuns