| dragos51 a întrebat:

Ce înseamnă daca visezi o persoana de mai multe ori?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pot sa iti spun de ce visezi acea persoana des! iti place acea persoana, sau te-ai intalnit recent cu acea persoana sau te-ai gandit des la acea persoana.
in fond nu inseamna nimic cand visezi pe cineva! nu este niciun fel de premonitie

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca te gandesti in timpul zilei la acea persoana si noaptea o visezi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Că te gândești mult la ea.

| sierra1 a răspuns:

Ai o fixație. E de bine sau de rău (visul)?

| gemeni6226 a răspuns:

O ai in subconstient.E ceva nerezolvat in subconstientul tau legat de acea persoana si in somn creierul cauta solutii pentru a intra in echilibru sufletesc.

| StoicAnalysis a răspuns:

Ca te gandesti mult la acea persoana. Atat de simplu e.

| Miruna333 a răspuns:

Nimic. Posibil sa te gandesti mult la ea si de asta