| WhatMeanLove a întrebat:

Ce inseamna emo? Sunteti de acord cu stilul lor de viata?

Răspuns Câştigător
| Ayna a răspuns:

Emo sunt persoanele care considera ca viata este un chin.Asculta cintece triste, deseneaza si compun poezii pe teme triste.Mereu se gindesc la suiciduri si sunt practic totdeauna tristi!
Ce tine de exterior:haine de culoare roz cu negru, parul cam ciufulit!
http://www.google.md/......tp?/search
Eu consider ca acest stil este de fapt o prostie virita in capul copiilor care nu au cu ce altceva sa se ocupe!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt și ei oameni care până în prezent nu au adus atingere societății prin comportamentul lor care este destul de închis, o lume numai a lor, culori închise din cap până în picioare, etc.
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Sa faca ce-or vrea, nu prea ma intereseaza

| push2gl a răspuns:

Fiecare convetuieste asa cum ii place, viata este si asa scurta trebuie traita cum vrem la batranete sa avem amintiri placute sau neplacute

| danahh a răspuns:

EMO=Eu Ma Omor.
EMO=Ei M-au Omorat.
EMO=Esti Mai Oribil
EMO=Eu Ma Otravesc
Eu chiar nu sunt de acord cu stilul lor de viata

| Shameless a răspuns:

Nici ei nu sunt de acord cu stilul lor de viata, pentru. ca de obicei, cei care se considera emo, de fapt nu sunt emo.