| ForeverWarrior a întrebat:

Ce inseamna pentru voi a ridica greutati? Faceti asta doar pentru a impresiona sau este stilul vostru de viata? Cati de aici sunteti naturali si iubiti culturismul oricat de greu v-ar fi?

6 răspunsuri:
| iefsul a răspuns:

Eu am mai tras de fiare dar nu pot zice ca reprezinta un stil de viata m-am lasat demult de fiare actualmente mai fac ex.fizice doar asa
tractiuni, flotari, abdomene, nu folosesc nici un supliment

| iefsul a răspuns:

Culturismul nu poate reprezenta un stil de viata parerea mea artele mariale da
cum este in China la noi sportul a devenit o afacere

| ionutzul31 a răspuns:

Nah...faci curat in conditiile in care ai posibilitatea sa investesti timp(si cateodata bani) in asa ceva...asta in conditiile in care ai capul pe umeri. Daca esti un disperat bagi ba creatina ba steroizi(nu e bine asa)
Eu unul ma situez undeva la mijloc big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru ionutzul31):

Si cu creatina tot natural e happy
creatina, proteine, glutamina, suplimente in general = natural
Abia cand iei steroizi nu mai esti natural, e o diferenta ft mare intre suplimente si steroizi

| ionutzul31 a răspuns (pentru Cosmin86):

Teoretic asa este, dar sa o luam si pe partea cealalta: daca ar fi total natural atunci nu ar mai trebui sa te dezumfli dupa ce nu mai iei...dar nici nenatural nu este deci...hee hee

| Cosmin86 a răspuns (pentru ionutzul31):

De ce daca e total natural nu ar trebui sa te desumflii?
Ia scade tu cantitatea de mancare consumata la 50 % sa observi ce se intampla, ca tot o sa te 'desumfli', incet dar sigur.