| IrishCream a întrebat:

Ce intamplari paranormale sau vise ciudate ati trait? Dau funda la cel mai infricosator raspuns! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram la ora de romana crying

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum serios : >. Visam ca stateam cu fata pe care o iubesc si dintr-o data a zis ca se aude ceva. Si vine o fantoma si zice. V@@@@@@ 0M0rrrrrrrrr... si eu incerc sa o protejez, bineinteles, ma prinde fantoma, si mai am putin si mor si ii zic ca o iubesc, ea zice "Nu pleca!", chestii siropoase : >. scuzati daca am provocat scarba, si dupa ma trezesc si zic ca nu e adevarat si la scoala ma intalnesc cu ea si din senzatia de cacao si revin la... mine laughing

| Zatharra a răspuns:

Pentru mine a fost scary pentru că am oroare de viermi...Visam că dormeam pe un pat plin cu viermi care se mişcau continuu. Ăsta a fost singurul coşmar pe care l-am avut.Peace!

| IrishCream explică (pentru Zatharra):

Iaacc! Naspa! happy eu urasc paienjenii! :-s

| kiv1990 a răspuns:

Stii am locuit un timp in Afganistan(faceam parte dintr-o organizatie de taekwondo ) si invatam tinerii de acolo acest tip de sport, ei si
eu nu eram baptist insa organizatia aceasta da, prin antrenamente le vorbeau la tineri despre dumnezeu, religie. Ei si dupa cum stiti afganistanul e tara musulmana, ei intr-o noapte au venit la noi cu armele sa ne omoare, ei atunci am sarit ars pe fereastra si am fugit citiva zeci de km, prin pustiu fara apa/ mincare, si abia am ajuns acasa. EI si dupa aia am zis ca nu ma mai duc nicaeri

| anonim_4396 a răspuns (pentru kiv1990):

Mdea, cam ciudata povestioara ta. Ori ai decis sa iti pui viata in pericol, ori nu ai auzit de conflictele din Afghan, eu faceam pe mine daca ma fugareau aia cu AK-47 laughing). de acea vreau sa fiu soldat, sa fiu mai disciplinat pentru ca sunt mai de capul meu ca un lup singuratic rolling on the floor ce frate daca stiai takewondio sau um o fi, le dadeai o carata si gata, ce sa mai? laughing

| kiv1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, cind stau vreo 8-10 nebuni cu ak-47 in mina, chiar uiti tot si faci pe tine, insa sa stii ca asta nu era 1 data cind ieseam afara pe geam, insa 1 data cind venea cu armele sa te omoare

| adolescentacool a răspuns:

Am avut un vis..in care aparea o fantoma..care nu ma lasa in pace si venea dupa mine noaptea dar nici o data nu am reusit sa ii vad chipul si am mai avut un vis am visat un barbat care a murit si era mai batran si aveam un inel pe care il purtam pe mana si care a fost al lui, acel barbat era strabunicul meu si dupa ce a murit se ridica in fiecare seara din mormant si venea dupa mine ca sa ii dau inelul si cu cat credeam ca scap de el cu atatma urmarea mai mult in final am sfarsit prin ai da inelul cu calm si usor fara sa il supar ..si m-am trezit de frica