| NANANAHehh a întrebat:

Ce intrebareee... da in fineeee...cum se desparte su-bi-ect sau su-biect? sunt junior daca am voie sa dau funda dau jur
"sa mi se arda sursa!"cine se uita la robotii mo si foca stie..."am o baterie! si-nco baterie"rolling on the floormerciiiiiii:X

Răspuns Câştigător
| Zapacitaaaa a răspuns:

Confor DOOM2 (dictionar ortografic, ortoepic si morfologic) cuvantul subiec se despare: su-bi-ect
Si da ai voie sa dai fundita indiferent de statutul pe care il ai: junior sau senior. Sper ca ti-am fost de foloswinking

2 răspunsuri:
| Zapacitaaaa a răspuns:

Da mi-ai dart fundita, multumesc mult :*