| Loryoficial a întrebat:

Ce jocuri sa ma joc pe PC? aveti vreo idee? dau

Răspuns Câştigător
| D3nySsS a răspuns:

Cs, hunting 2010, gta rimania, mta sanandreas online multipleyer: daca nu ai si gta sanandreas nu te poti juca si mta sanandreas, zombi shuters, fifa 2010, bass pro shop the strike etc contacteazama pe idu denis_grozavu sau Dj-denys18 ceau

8 răspunsuri:
| Ioana1984 a răspuns:

De pe site-ul asta iti poti descarca jocuri pentru toata viata, sunt toate suuuuper. www.myplaycity.com Succes la cautat si jucat.

| Miauti a răspuns:

Zuma, Metro 2033, Tetris, avp, fear, doom,

| Dorian_3315 a răspuns:

Alien shooter vengentswinking super jocu numa are o grafica imi limitata da in rest e super

| Castig001 a răspuns:

The godfather2 sau mirrors edge

| Misashi a răspuns:

E un joc "torchlight" ceva in genul metin daca ai jucat, mai e "metin2" si "4 story" si o sa-ti dau cateva site-uri:
daca esti fata poti juca :
www.missbimbo.com
www.superfashionstar.com
www.ladypopular.com
si alte site-uri:
www.miniclip.com
www.clopotel.ro
www.miniclip.ro
De asemenea, poti sati cumperi sau download d p net Sims 2 Deluxe.
sper ca te-am ajutat cu ceva! fundita?

| Animalutz10 a răspuns:

CS 1. 6 Carbon 1. 1

| Mihaela_7411 a răspuns:

Http://www.king.com/ incearca aici. Trebuie sa iti faci cont, dar sunt destul de dragute jocurile

| SlimDady a răspuns:

Metro 2033, hallo2, medal of honor airbone, brothers in arm heel's highway, dirt, dirt 2, race driver grig, toca race driver, fifa 07 bnline cu minesmugsmugwinking, pro evolution soccer 10, fifa manager 10, si multe altele. da fundita plz friends 4 ever