| AntoniaOrman a întrebat:

Ce limbi merita sa inveti pentru viitor? Inafara de clasicele,engleza, franceza si din astea

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Engleza si rusa. Engleza ca este limba de viitor. Si rusa ca oricand ne pot cucerii rusii si sa mai poti veni pe acasa. laughing

| Kanpeki a răspuns:

Coreeana.
http://www.howtostudykorean.com/
Bafta. :))

suntserios
| suntserios a răspuns:

Araba si coranul

| VelaJohnny a răspuns:

In curand oamenii de pe intreg pamantul vor vorbi o singura limba, si nu va fi engleza

| Eastwood a răspuns:

Rusa, germana!winking
Sunt de baza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Germana, araba si ceva asiatic precum chineza sau japoneza acestea prind foarte bine pentru viitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer n-am mai auzit limba mai frumoasa decat araba.
Cat despre viitor, nu stiu, incearca germana, dar si araba merge.

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Germana
Rusă
Italiana
Spaniolă
Chineza
Japoneza
Ce limbi ti se par tie frumoase si usor de invatat!

| valeriu1900 a răspuns:

Araba si te convertesti la islam daca vrei sa ramai cu capul pe umeri pe viitor happy

| Scarlat_LIdia_1994 a răspuns:

Araba, rusa, germana, ai de castigat