| Victor453 a întrebat:

Ce lucruri stranii obisnuiti sa faceti, ce dorinte sau vise stranii aveti? (vreau sa aflu daca mai sunt oameni stranii pe lumea asta in afara de mine)

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

1.Ma tai, vorbesc pe diverse tonuri, sunt perversa.Cum? Ating sanii colegelor pentru ca mi se par moi si e placut cand ii strang.Da, stiu, sunt ciudata.Plus ca le mai dau palme peste fund, imi face placere sa le imbratisez strâns astfel incat sa le simt sânii, sa le sarut(am pupat pe buze aceeasi fata de 3 ori si nu, nu sunt lesby).
In cazul băieților...nu vrei sa stii.
Pe langa astea alerg ca nebuna prin casa, sunt batausa si totusi timida(n-are sens, stiu.Cum asa? Ma bat des din placere dar sunt antisociala si mi-e rusine sa vorbesc cu altii, sunt retrasa).
Fata de persoanele pe care le cunosc nu mi-e rusine de nimic si as face orice fara sa-mi para rau sau sa fiu stanjenita. Orice in limitele bunului simt.
Si etc.

2.Ce dorinte...sa strang fundul si sânii altor fete fara sa li se para ciudat,sa fiu normala,sa ajung foarte talentată la ceva,sa fac înot de performanta si sa ajung cunoscută astfel, sa gasesc iubirea vieții mele, sa nu moară sau sa se diminueze iubirea noastra, sa nu îmbătrînesc fizic, sa facem cunostinta cu o forma de viata inteligenta in următorii 20-30 de ani.Si etc

3.Vise...in general tin minte ce visez.Tot ce pot spune e ca visele mele sunt total desprinse de realitate, nu au niciun sens, totul e parca amestecat, ireal.
E greu de explicat.

24 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Chesti cu fantome cateodata sau vise fara logica, experiente sf

| Freya1 a răspuns:

Sa ma gandesc la morti inainte sa adorm

| Victor453 explică (pentru Freya1):

Mmm interesant)) iti doresc vise placute))

| Freya1 a răspuns (pentru Victor453):

laughing mda

| Andwta a răspuns (pentru Freya1):

Sunt curioasa, de ce te gandesti la asta?

| Freya1 a răspuns (pentru Andwta):

Pentru ca involuntar ma gandesc la ce imi este frica.Cand este intuneric sau seara fiind singura in camera imi trec prin cap ganduri strani

| Andwta a răspuns (pentru Freya1):

Aaa am inteles. Si eu mai patesc asta, si ma i-au fiorii.

| PersonajFictiv a răspuns:

Si daca nu iti raspunde niciun om straniu nu o sa iti dai seama si o sa te intrebi in continuare " exista sau nu oamenii stranii pe lume? sunt singur? "?
Sunt fel si fel de oameni, unii mananca si pietre, par de pisica, etc.
N-ai Youtube?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dorm pe podea, fara saltea si pat.
Sa fac dus cu apa foarte recei, merg si fac un inger de zapada in chiloti cand dã zapada

| Victor453 explică (pentru anonim_4396):

Nu-ti ingheata nica in chiloti pe zapada? turturi nu apar?))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fac nimic straniu.

| Victor453 explică (pentru anonim_4396):

Ce om ideal))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Victor453):

Nici pe departe.

| Victor453 explică (pentru anonim_4396):

Cum spui!

| 393Dan a răspuns:

Nu stiu daca-i straniu si daca cineva mai face asta, dar cateodata mai ales pe vremea asta si iarna, imi umplu o sticla de plastic cu apa fierbinte si ma culc cu ea ca sa ma incalzesc laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Socke a răspuns:

Diverse.uneori ma inainte sa adorm e bezna in camera, iar eu ma uit in jur si-mi imaginez fantoma din insidious.(https://www.google.at/......ps?/search ) baba ucisagasa turbata.
Sau
imi imaginez cum ar fi daca as avea o orgie.
sau
incerc sa vorbesc cu o colega de banca din clasa a6a,care s-a spanzurat. Lili ce faci?

| Elyiela a răspuns:

Chestii stranii... Hmm, nu stiu rolling on the floor) sunt inchisa in mine si prea ma bag in seama cu altii, poate? Si ei cred ca sunt antisociala xD dar pe mine pur si simplu nu ma intereseaza ce discuta ei. Cand sunt certata cu cineva, il/o evit si reactionez foarte ciudat cand vad acea persoana (Odata mi-am vazut fostul iubit si am strigat ''F#CK!'' mergand foarte repede, incercand sa plec de acolo. Si m-a auzit xDD ). Nu imi place sa discut despre sex cu necunoscuti dar eu ma gandesc mult la sex zilnic (cam 78% din timp) am fantezii cu iubitul meu, mai ales inainte sa adorm...
Dorinte... Pai ce dorinte sa am? Sa fiu lasata in pace de cine nu imi place! Sa trec neobservata in clasa. Sa nu fiu criticata pentru cine sunt. Sa nu mai pun la suflet orice.

| viata0delash a răspuns:

Dorinte si vise... uuuu...tu inca esti adecvat fata de mine

| Victor453 explică (pentru viata0delash):

Crede-ma, nu sunt))

| happyANDsad a răspuns:

Înainte de culcare, parcă universului îi place să mă facă să mă gândesc la nemurirea sufletului, și chestii din astea, și odată am visat că am fost îngropată de viu!