| Nilsson a întrebat:

Ce mai știți de userul sadrian46? Era foarte activ pe site dar de vreo două săptămâni nu a mai apărut deloc.

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Mi-a spus ca se retrage pentru o perioada cam de 2 saptamini pentru un control periodic de sanatate.

| Nilsson explică (pentru gemeni6226):

Chiar de două săptămâni nu a mai intrat.
Poate se face bine, mă gândeam să nu-l fi pierdut de tot că e la o vârstă și el.
Este genul de membru de pe TPU care atunci când dispare brusc sigur s-a întâmplat ceva.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Nilsson):

Sper ca este adevarat ceea ce a zis si este doar un control nimic mai mult.

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Chiar și eu mă întrebam ce este cu el.

| SilentRain a răspuns:

Sa pensionat

| Furnicuta000 a răspuns:

Probabil face cozonaci, se pregateste de sarbatori.

| DarthNiger a răspuns:

Mai invata ceva poezii folclorice pe care sa le scrie pe TPU.

| Mogiojojo a răspuns:

Are si el o varsta...

| Nonolita a răspuns:

O fi si el in vacanta prin strainatate sau zona fara semnal. Daca nu este aici cineva care il cunoaste personal, sa tina legatura cu el, stim si noi cat stii si tu.