| EllaBååå a întrebat:

Ce mancare va place? nu meaparet gatita de ex:ciocolata...

5 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- În general prăjiturile *cele făcute în casă*, peştele, fructele, spaghetele... Sunt mai multe.

Numai bine.

| blueangel99 a răspuns:

Legumele, carnea de peşte şi de pui, lacatatele, ouăle, mâncărurile picante.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Dulciurile[apr toatelove struck]love struck,carnea de pui,peste s.alaughing,lactatele, ouale, cartofi.
Sa nu crezi ca's obeza.

| Vasy10 a răspuns:

Kozonaki Si lapte cu Fidea

| Zozolika a răspuns:

Poi eu pap multe ( nu-s grasa am doar 36 kg si 13 ani ) de ex ciorba de burta... paine prajita cu ceai, off, sunt multe laughing