| andreieftenie42 a întrebat:

Ce numai noi romanii suntem lenesi,depresivi, si slabi la inteligenta? altii tari nu mai au oameni cu probleme mentale si slabi pe iq sau cum? hai ca slabi pe iq sa zicem ca sunt putine.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Nimeni nu e perfect!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"numai noi romanii suntem lenesi, depresivi, si slabi la inteligenta?"

cred că faci o confuzie: extrapolezi calitățile tale, la o intreagă nație. Nu e așa!

| andreieftenie42 explică (pentru sierra1):

Nu sunt lenes glumeam in intrrbarea aia bine nici vointa nelimitata nu am, pai nu e asa!

| sierra1 a răspuns (pentru andreieftenie42):

Nimeni nu e perfect!