| Meme10Meme a întrebat:

Ce parere aveti? Dan Alexe a zis ca Eminescu si Creanga aveau o relatie homosexuala. Pe ce baza zici asta? Care e dovada? Asta a zis ca traditia cu calusarii era o practica homosexuala rolling on the floor Asta vede homosexuali peste tot rolling on the floor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura metodă prin care ar fi putut spune acest lucru cu exactitate este dacă ar fi luat și el parte, deci se autoincriminează.

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

Aia care sunt obsedati de homosexuali, sunt homosexuali. Adevarat.

11 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Si daca ar fi fost asa care ar fi problema?
Sunt destule persoane publice care si-au recunoscut orintarea sexuala si sunt ok din punct de vedere profesional.

| Meme10Meme explică (pentru Fatamuntilor):

Nu asta e ideea. Dar nu e normal sa spui astfel de bazaconii...

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

De unde naiba vii cu toate chestiile astea? Nu, nu aveau, erau doar niste prieteni normali!

| Meme10Meme explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Nu eu, Dan Alexe a zis asta. Eu am venit aici sa ii demontez tampeniile. Eu ii apreciez pe Creanga si pe Eminescu.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru Meme10Meme):

Mda, nu inteleg de unde a scos-o.Dar cum am zis, singura baza a acestui zvon este faptul ca ei doi au fost prieteni buni, amandoi giganti ai Romaniei!

| Meme10Meme explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Daca o luam asa, si Slavici era homosexual. Si Alecsandri. Si ei erau prieteni cu Eminescu.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru Meme10Meme):

Mda, chiar nu stiu ce sa zic despre dileme asta!

| Meme10Meme explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Is fake chestiile astea. Nu au vreo baza reala. Sunt zise pentru atentie. Dan Alexe e un tampit.

| Catrice a răspuns (pentru Meme10Meme):

Toți ăștia de au scris făceau parte dintr-un harem gayhee hee

| Meme10Meme explică (pentru Catrice):

Da,erau si musulmani laughing