| zanacapsunica a întrebat:

Ce parere aveti de Facebook?
Eu m-am plictisit de el

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

E expirat... Mai nou toți își etaleaza prostia pe acolo... Imi provoaca mila. E chiar foarte trist. sad

Răspuns utilizator avertizat
26 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

O porcarie, nu folosesc.

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru zanacapsunica):

'Nu ai Facebook, nu traiesti'
In cazul asta nu traim sau ce?

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns:

E util pentru mine.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns:

Eu intru pe Facebook doar o data pe zi, sau o data la doua zile, doar ca sa imi vad notificarile, mesajele si cererile de prietenie, si poate ocazional sa mai vorbesc cu cineva, dar asta mai rar.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc doar de vorbit

Răspuns utilizator avertizat
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Mai bine fac exercitii decat sa stau in Facebook unde baga fara nici un fel de restrictii tot felul de filmulete obscene sau agresive care in mod normal ar trebui cenzurate. Lasa pe oricine sa posteze orice. Dar la cati bani castiga ei nu se sinchisesc sa angajeze oameni sa blocheze filmuletele astea

Răspuns utilizator avertizat
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Eu nu m-am plictisit.

Răspuns utilizator avertizat
| UzOm a răspuns:

Bravo!
Cu cât ești mai puțin conectat la rețele de socializare, cu atât scade șansele să ajungi un distrus/ă. Bravo din nou!

Răspuns utilizator avertizat
| Claudiu1905 a răspuns:

Nu poti sa adaugi prieteni daca nu-i cunosti personal. Si nu poti sa comentezi la cineva care nu te are ca peieten. Stam si ne uitam unii la altii ca prostii

Răspuns utilizator avertizat
| mbncf a răspuns:

E doar o rețea de socializare, mai mult de afirmare a prostiei acum.
Nu-l prea folosesc, doar aplicația de messenger când e cazul.

Răspuns utilizator avertizat
| justanotheruser99 a răspuns (pentru zanacapsunica):

Intr-adevar... Saracutii... In loc sa evolueze o iau pe drumul spre epoca de piatra.

Răspuns utilizator avertizat
| Tpuist a răspuns:

Sincer îmi place, dar s-a cam învechit.

Răspuns utilizator avertizat