| IGM a întrebat:

Ce parere aveti de fetele care isi,, zidesc" fata cand merg la scoala?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mie i mi plac fetele machiate, rujate rimelate manichiurate pedichiurate, si mereu parfumate. Si pe tocuri inalte, platforme de preferintă.

| FadetoBlack a răspuns:

Depinde. Dacă e un machiaj discret, mi-e indiferent. dar când își pun tone de fond de ten pe față... Mi-e tot indiferent, ele își distrug fața.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce înțelegi tu prin... zidire? "Spoială"? : ))) Machiaj abundent?
Dacă ești fată, sunt de acord să te îngrijești, să fii feminină, să știi să aplici cu măsură fardurile, să știi să alegi nuanțe naturale, decente... Și să respingi (din start!) ideea de a deveni vulgară.
Fiindcă am văzut multe liceene care au tendința de e deveni chiar ridicole.

| Dariusuu a răspuns:

Îmi plac fetele naturale şi deştepte. De ce să promovăm exteriorul care se schimbă o dată cu trecerea timpului? Fetele frumoase sunt fetele cu capul pe umeri, fetele deştepte.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu-mi pasa, fiecare face ce vrea.

| Awesom a răspuns:

Simplu vor sa para sexy, cand isi dau jos masca raman doar ele.

| MissDevilish666 a răspuns:

Probabil sunt foarte complexate.

| CasaSiDesign a răspuns:

Parerea mea este ca pe la 25 de ani pielea tenului lor va arata ca a uneia de 40 de ani.

| Darius_Ionescu_1993 a răspuns:

Si-au gresit vocatia! In Germania inca se cauta personal pentru constructii si zidarii!

| IGM explică (pentru Darius_Ionescu_1993):

Asta a fost... epic! laughing