| me_5148 a întrebat:

Ce parere aveti de meditatiile virtuale, adica pe messenger sau skype? ati incercat sau ati auzit de noua moda a meditatiilor online?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu nu inteleg matematica nici macar la meditatile face to face d-apoi onlineoh go onAr lua profii bani degeabawinking

| dedesh a răspuns:

Eu una nu am auzit.cand eram pe a 8a.inainte de tezele acelea unice(acum 2ani)m-a ajutat un prieten de familie, pe mess. fara casti, fara microfon, dar prin cuvinte. ce-i drept, nici eu nu m-am uitat prin carti, sa trisezhappy

oricum, nu stiu cat de buna ar putea fi metoda astahappy

| byoana a răspuns:

Pai daca faci meditati oline ce rost are mai bine vine meditatorul la tine si sti mai bine sa iti explice.
bafta!