| Magdalena1234 a întrebat:

Ce părere aveți despre meditațiile online (matematica)? Începere de la 0. Se merită?

2 răspunsuri:
| CleanHeart a răspuns:

Nu prea, mai bine merge un profesor real, am inceput si eu cateva si n-am inteles nimic, asa ca un profesor in carne si oase explica mai bine, ti-o spun din propia experienta.

| Sorinlelele a răspuns:

Cred ca-s mai folositoare cele face to face, daca incepi de la zero depinde si de vointa ta nu doar de profesor, degeaba ai profesor bun daca tu esti prost..., poti folosi site-uri precum Brainly, etc ca sa mai consolidezi, o sedinte de meditatie costa in jur de 40-50 de lei si e 2 ore