| night_crawler a întrebat:

Ce parere aveti de noul virus A1H1? la mine in oras sunt deja 8 cazuri de astfel de gripa? ce ne facem fratilor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu! eu locuiesc in bucuresti...si din cate am auzit in bucuresti si cluj sunt cele mai afectate orase din tara! la noi in scoala s-a desinfectat si pana in momentul de fata nu este nici un bolnav...asta este! Dumnezeu sa ne ajute!

4 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Noua ne-a zis ca o sa ne dea masti si solutie dezinfectanta de la scoala, ar fi super sa mergem cu mastile alea pe strada laughing

| Marry:X a răspuns:

Buna. Ne rugam la D-zeu sa nu o luam si noi asta facem:-s.La mine in oras, inca nu a aparut nici un caz, dar stau cu frica in san.Succes.Pa pa:*

| 1992 a răspuns:

Mai nu stiu ce sa zicstraight face
din cate stiu eu de la o profa; e o chestie inventata de ei sa-di vanda vaccinurile sa-si scoate bani si ei si medicii si "victimele"virusului po avea o raceala mai grava pneumonie se poate intra si in coma din asta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mine e aproape... :-ss dar lasa ca am trecut si peste altele mai grele! Pana la urma ce o sa fie?