| asinedthereal a întrebat:

Ce părere aveți de persoanele care se simt atrase atât de bărbați cât și de femei?

7 răspunsuri:
| CostinAlamariu a răspuns:

Că au un fetiș

| gemeni6226 a răspuns:

Nu am nici o parere dar eu ma bucur ca am o orientare sexuala normala, nu mi-ar placea sa fiu in locul lor deoarece au o viata complicata si mie nu mi-ar placea sa am o viata complicata.

| helpforyou a răspuns:

Sunt curioase și vor să experimenteze.
Bravo lor.

| Holiday a răspuns (pentru helpforyou):

Nu e vorba de curiozitate. Oricat de curios ai fi, daca esti heterosexual, nu poti fi atras sexual de persoane de acelasi sex. De fapt, toti cei care "experimenteaza" asta de buna voie, sunt bisexuali. Eu de exemplu nu am absolut nicio problema cu homosexualitatea, bisexualitatea etc, am vazut zeci, daca nu sute, de barbati dezbracati live, si mii in poze/video, dar degeaba, nu mi-au starnit nicio reactie de excitare sexuala.
Oricum, opinia mea e ca cel mai misto e sa fii femeie bisexuala. E cea mai buna situatie in care te poti afla dpdv sexual. Din pacate, nu e cazul meu, sunt barbat hetero...

| helpforyou a răspuns (pentru Holiday):

Ok. Este normal. Nu toti experimenteaza aceleasi emotii. Sunt barbati hetero, care daca chiar vad o femeie goala, tot nu au erectie. Deci acesta nu este singurul criteriu de apreciere.

| Holiday a răspuns (pentru helpforyou):

"Sunt barbati hetero, care daca chiar vad o femeie goala, tot nu au erectie."

Nu e vorba de erectie. Ai impresia ca pe o plaja de nudisti, de exemplu, toti le au sculate? Ideea e daca il conideri fuckable, sau nu, nicidecum daca ai erectie.

| helpforyou a răspuns (pentru Holiday):

Corect, nu este vorba de erectie.
Nu, nu consider.