| SpoiledBrat a întrebat:

Ce părere aveți de piesa macarena? Credeți ca are dreptate?

Răspuns Câştigător
| Lupică27 a răspuns:

Eu am ramas stupefiat de faptul ca un videoclip in care apar femei complet dezbracate apare ziua in amiaza mare la tv si nu este interzis de CNA, in rest mesajul nu ma intereseaza, daca femeile respective si-ar face relatii cu barbati calumea nu ar mai fi astfel de cazuri, parerea mea.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Intr-un fel da, dar e doar o piesa trebuie tratata ca atare...

| EestiSodalane a răspuns:

N-am mai ascultat-o de la grădinita. Au trecut mai zeci de ani de atunci

| SpoiledBrat explică (pentru EestiSodalane):

Ai mâncat și tu amuzant