| andreeaeml1200 a întrebat:

Ce parere aveti de razboiul din Ucraina? Despre aceste doua maimuțe pe nume Putin si Zelenski? Nu s-au mai săturat de atâta teatru

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca eu iti dau ceva apoi te invadez si vreau acel lucru cu brutalitate e corect?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce teatru face Zelenski? Ca isi apara tara?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce teatru, duduie? Cel mai cert e ca j'de mii de oameni MOR acolo. Ca sunt rusi, ca sunt ucraineni, ca sunt alieni, nu conteaza. Asta e adevarul. OAMENI MOR. Partea proasta e ca dpv economic ne ingroapa si pe noi, si nu il vad terminindu-se prea curand, poate doar daca avem norocul si Rusia ataca cumva NATO.

| Holiday a răspuns:

Maimuta e doar una, si anume mizeria de Putin. Zelensky si poporul ucrainian sunt eroi care isi apara tara, iar toata lumea civilizata trebuie sa sustina militar, economic, logistic si umanitar Ucraina pentru a elimina jegul rusesc din tara.

| Lrs2015 a răspuns (pentru Holiday):

Bine zici

| andreeaeml1200 explică (pentru Holiday):

Da. Așa e.
Rușii sunt niște gunoaie, adica Putin

| johnnny123 a răspuns:

Zelenski își apără țara de un invadator. Putin este un dictator și un criminal de război care și-a invadat un vecin pașnic pe care-l numea "frate".

Nu înțeleg cum poți să-i bagi pe amândoi în aceeași oală.

| Lrs2015 a răspuns:

O sa intru peste tine in casa si o sa ti zic sa iesi afara ca e casa mea! Iar tu o sa incerci sa te aperi, adica sa faci teatru! Si asa amandoi suntem doi actori, ce sa mai!