| Ciprian964335345 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care sciu poezii?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde daca omul are darul de a scrie poezi nu e nimic rau in asta daca e o virgina in corp de baiat da e o problema jalnica eu mas castra si m-as face fata daca as fi genul sensibil sincer, un barbat e rece, arogrant, puternic asta inseamna a fi barbat

| T0T a răspuns:

N-au ce face, îi înțeleg.

| justanotheruser99 a răspuns:

Una foarte buna happy

| Deaad a răspuns:

Foarte buna parere.
Nu conteaza ce sex ai cand scrii poezii.
Poeziile iti deschid calea mai tarziu spre rap, de exemplu.

Imi plac poeziile alea cu multe metafore, intelesuri multiple si subintelesuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una buna atata timp cat nu este vorba de siroposenii. happy

| Coloringthevoid a răspuns:

Nu neaparat baietii. Oricine scrie poezii are o anumita sensibilitate.

| Winddd a răspuns:

Sunt sensibili. Și eu iubesc sensibilitatea la băieți.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Winddd):

Acum o dai in sensibilitati? Cum ramane cu faptul ca esti perversa? laughing Mie parca asa mi-ai spus laughing Apropo, si eu sunt sensibil big grin

| Winddd a răspuns (pentru Mayhem666):

Am multe caracteristici laughing Bravo happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Winddd):

Pai si de ce nu ti le-ai spus pe toate atunci cand am intrebat? Incerci sa le tii secrete? laughing

| Winddd a răspuns (pentru Mayhem666):

Prea multă nebunie. Te-ai fi speriat laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Winddd):

Nu m-as fi speriat, crede-ma laughing Am preferat sa intreb, fara sa mi le spun si pe ale mele, fiindca v-ati fi speriat voi laughing

| Winddd a răspuns (pentru Mayhem666):

Suntem niște oameni de speriat laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Winddd):

Cam da laughing