| asfxZz a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii cu varsta cuprinsa intre 21-26 de ani care se imprietenesc cu persoane de sex feminin mult mai tinere decat ei?
Dar despre aceeasi barbati care au in anturajul lor mai multe persoane de sex feminin (nu conteaza varsta) decat persoane de sex masculin?

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

1.Daca cei de 21 au o relatie cu una de la 16 17 ani in sus poate ca e cat de cat acceptabil, dar cei de la 26 in sus nu ar trebui sa isi faca o relatie decat cu cele de la 18 20 in sus indiferent despre ce relatii ar fi vorba (prietenie, iubire).
2. Daca acei barbatii sunt singuri nu este nici o problema daca au prietene de sex feminin, in schimb daca au pe cineva nu este ok.

| asfxZz explică (pentru Freya1):

Legat de punctul 2. Cum adica "daca au pe cineva nu este ok"? Ce e acel "cineva"?

| Freya1 a răspuns (pentru asfxZz):

O relatie. Daca ai o relatie nu este ok sa umbli cu sau printre persoane de celalalt sex in exces.
Adica este deranjant ca barbatul tau sa aiba prietene nu prieteni.

| MihaiNicu23 a răspuns:

O parere buna ca si multe femei de 17-18 ani adora tipii de acea varsta sau chiar mai mari.