| eugenl a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii singuri la 30 de ai, care nu au avut nicio iubita?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu le doresc sanatate si noroc in viata, sunt barbati de valoare (in caz ca sunt virgini) bravo lor. Eu am avut doar o prietena si am mentinut doar odata o relatie sexuala cu o prostiutata, acum am 20 de ani si nu mai vreau sa aud de sex si iubite mi-a ajuns pana la gat atatea materialiste si panarame.

| stejara2 a răspuns:

Ori au cautat sa gaseasca femeia potrivita si nu au gasit-o,ori au gasit-o si au ratat-o!
Mai e si o a treia posibilitate,nu au cautat-o deloc,in speranta ca viata si soarta le-o va scoate in cale,nu e inca tarziu, dar pentru a o avea pe,, ea" alaturi trebuie sa mai arunci cate un ochi si afara din carapacea ta!

| eugenl explică (pentru stejara2):

Interesant raspunsul, dar e mai greu ce spui u, cand munk iti ocupa 99% din timp

| stejara2 a răspuns:

Stii, poti sa incerci chiar daca iti ocupa 99%din timp, nu e greu, nu cumva ai vreo colega pe acolo care te place si tu nu vezi?
Succes inca odata!

| eugenl explică (pentru stejara2):

Din nefericire n-am nicio colega, numai colegi

| stejara2 a răspuns (pentru eugenl):

ok,nu ai timp,dar discutand cu colegii nu au zis nimic despre o cunostinta singura,sau rudele,ei hai ca tot ar trebui sa iesi,viata e frumoasa, merita traita in doi, de unul singur! pentru asta iti vei face timp, nu uita timpul nu iarta! Succes!

| eugenl explică (pentru stejara2):

Mersi mult pentru incurajari. O sa incerc sa tin cont de sfat

| Danutza27 a răspuns:

Ca sunt prosti

| harciog a răspuns:

Sint eco.Toata munca pe manual.

| mgtow a răspuns (pentru harciog):

Esti comic mai omule, da-mi id tau pe privat. Si acceptama ca ai petitie de prietenie de la mine.

| CristiPavel a răspuns:

Ce parere sa am? Daca sunt multumiti asa, foarte bine, daca nu, sa rezolve problema.

Nu e sfarsitul lumii, totul e rezolvabil.

Daca te aflii in acea situatie, si eu asta cred, s-ar putea sa te ajute:
- cum sa te educi in aceasta privinta: http://castigatimp.com/......rsonala-i/

Iar pentru a nu fi descurajat:
http://castigatimp.com/rezultatele-nu-apar-peste-noapte/

http://castigatimp.com/vrei-sa-crezi-ca-poti/

http://castigatimp.com/esti-frustrat-motiv-de-bucurie/

si http://castigatimp.com/impaca-te-cu-tine-insuti/

Bafta multa!

| Couragebv a răspuns:

La barbati nu e bai mare cu varsta, insa in schimb la femei este mai jale, ca un barbat, si la 50 de ani poate sa inceapa o familie, insa o femeie, nu mai poate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbati destepti