| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre ce spune (Daca aveti chef sa va uitati)? Mie mi se pare foarte important
https://youtu.be/Z3EAGuo0IZU

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Părere foarte proastă. Reacționar, retrograd, scandalagiu, servește interese obscure sub masca binelui pe care îl vrea românilor, agent acoperit sub steag străin.

| utilizatorDin24052020 a răspuns (pentru sadrian46):

Sunt convins ca nici tu nu crezi cr spui, bastane

| sadrian46 a răspuns (pentru utilizatorDin24052020):

Am urmărit cu atenție ceea ce spune, și am contra argumente la propaganda lui, dar după ce mi-am dat seama ce rol și-a asumat îl ignor. Are audiența lui, își merită și el și ei soarta. Este loc în lumea asta pentru toți. Iar referitor la cred și spun, prefer să nu cred, și să spun, decât să impun prin autoritatea poziției doctrine periculoase așa cum face el.

| utilizatorDin24052020 a răspuns (pentru sadrian46):

Spune adevarul.

| sadrian46 a răspuns (pentru utilizatorDin24052020):

Care adevăr, la ce te referi? Cine spune?