| 10Anonim01 a întrebat:

Ce părere aveți despre "feminism"?

Răspuns Câştigător
| Mazzenine a răspuns:

Feminismul ca idee si miscare este ceva absolut normal si porneste pe principiul de libertatea a ambelor sexe ceea ce sunt de parere ca este absolut normal si cu-adevarat benefic in privinta societatii si mentalitatii oamenilor nostri. Ca vorbim despre extremism urmat de fanatism, acolo-i alta problema si-o dam deja in abuz. Sunt de parere ca-si are rostul si oamenii ar trebui sa accepte asta in societate. Barbatii si femeile nu trebuie neaparat sa se,, inghite" dar macar sa-si accepte unul altuia personalitatea si mofturile, dar macar sa se suporte si sa nu porneasca totul din ranchiuna.

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Feminismul actual? O prostie!

| SilentRain a răspuns:

Jalnic,o adunătură de muieri frustrate

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Poți să detaliezi?

| mentholinks a răspuns:

Am stat departe de asa ceva. Nici nu stiu daca se mananca cu mustar sau ketchup.

| AlMaDi a răspuns:

Ce intelegi tu prin feminism?
Fiecare dintre noi poate intelege un termen diferit de celalalt.