| kid2000 a întrebat:

Ce parere aveti despre handbal? deoarece as vrea sa ma duc sa ma inscriu happy confused. si pentru ca stiu ca trebuie sa fiu oarecum inalta nu stiu credeti ca o sa ma primeasca? am 13 ani si cateva luni sh am 1 54 confused. Voi ce ziceti sh spuneti-mi si mie mai multe despre acest sport.Care dintre voi practica acest sport confused happy?

2 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

In primul rand trebuie sa inveti cum se scrie sportul pe care vrei sa il urmezi, dupa care sa incerci sa devi sportiva.
Handbal, si nu "handaal"

| vivigirl a răspuns:

Este sportul meu preferat love struck. Am facut si eu handbal dar am renuntat. Ocazional mai joc happy. Eu zic sa te inscrii la un club sportiv si nu ai sa regreti love struck este super sportul asta love struck.