| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre limba engleza? ne ajuta intr-adevar aceasta limba atat de mult? cel mai frumos raspuns primeste funda:X

Răspuns Câştigător
| eminem19 a răspuns:

In ziua de azi... engleza e cam baza.in orice tara gasesti unu care sa stie sa vb un pk engleza, daca nu stii engleza esti cam pierdut sincer

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E bine sa stii cand mergi la un hotel in strainatate, la aeroport sau cand mergi prin EE.UU sau Anglia asa mai vizitezi ceva interesant.

| ImperfectlyPerfect a răspuns:

E foarte bine sa stii in limba Engleza.Te ajuta sa comunici cu oameni daca mergi in strainatate si cand vrei sa ceri cateva informatii despre un loc, un obiec.etc. happy

| anonimboy a răspuns:

Te ajuta...tongue... peste tot in jur este eng, inclusiv pe pc si net. funda?