| Raluciii_3242 a întrebat:

Ce parere aveti despre limba engleza? Un raspuns "frumos" si inteligent primeste funda si voturi!big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E faina cand o auzi dar daca stii sa o vorbesti bine e si mai interesant.

4 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Lb engleza este frumoasa, mai ales ca am invatat inca de la gradinita, si am avut profesori buni.

| Danutza_5627 a răspuns:

Mie imi place engleza>big grin

| Diiiiaaaa a răspuns:

Voi fi cat pot de draguta privind aceasta limba. este GrOaZnIcA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o limba f folosita peste tot, dar daca te bazezi doar pe ea ajungi la mc in america.iti trebuie si alta limba daca vrei sa faci ceva.E o limba f usoara, dar suna f naspa.