| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre motorul de cautare a celor de la Microsoft (bing) in comparatie cu Google?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciun motor de cautare nu se poate nici macar compara cu google

| CostinAlamariu a răspuns:

E mult mai slabut, dar nici cel de la google nu e neaparat cel mai bun.
Cel mai bun as zice ca e Duck Duck Go deoarece iti respecta datele personale si nu te urmareste prin intermediul cautarilor pe care le faci (cum face google)

| anonim_4396 explică (pentru CostinAlamariu):

Bing gaseste rezultate mult mai slabe decat google? Sau de ce e slabut?

| oglindasultanului a răspuns:

G e tiran rasist