| sixteen16 a întrebat:

Ce parere aveti despre nazisti? As vrea sa justificati raspunsul. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Skylar a răspuns:

Oameni care au murit demult si despre care nu mai e nevoie sa vorbim

| Chu a răspuns:

Eu nu inteleg de ce era nevoie de aceasta perioada in istorie toti suntem egali nu e nimeni mai presus nicio rasa.eu sustin egaliatea intre oameni.nu asa ar trebui?

| sebilici a răspuns:

Eu consider ca nazistii au fost germani,, rasa ariana pura`` care au urmat plini de deziluzie viziunea unui dictator si a unui om care a urat pur si simplu evreii si tiganii. Ce e drept el vroia sa fie o rasa in lume si anume cea ariana dar intai trebuia sa obtina puterea si sa isi elimine primul dusman din toate timpurile si anume Rusia.