| MadMan a întrebat:

Ce parere aveti despre nazisti? ( funda happy )

Răspuns Câştigător
| taviyamato a răspuns:

Nazistii au aparut pentru. ca Germania era infestata de evrei, la fel cum e parlamentu romaniei plin de evrei fosti comunisti ca deh comunistii nu erau romani, parere buna pot sa am pentru ca daca nu erau nazistii Germania nu mai era cea mai puternica tara din Europa, Europa risca sa raman inghitita toata de comunism, India, Filipine, Libia si multe alte state nu ieseau de sub sclavia imperiului englez daca nu era Hitler, daca nu era Hitler nu mai apareau in lume zeci de natiuni independente... Cu toate astea chiar daca Germania e ok Romania inca nu e ok ceea ce ma face sa ma simt frustrat la fel de frustrat cum a au fost si nazistii inainte sa ajunga la putere

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oameni care trăiesc în trecut, nu acceptă modificarea societății!
Pa, pa.

| taviyamato a răspuns:

Tu stiai ca japonezii dupa ce au capitulat au abandonat armele in ceea ce noi numim azi indonezia, pentru ca au spus ca decat sa ajunga iar SCLAVI la americani sau englezi mai bine sa puna mana pe arme si sa devina independenti, hitler a zguduit lumea si a curatat lumea de evrei, citeste si tu cartea pentru legionari de CZ codreanu, e o carte f buna, o sa vezi ca evreii au fost o sursa mari de probleme pentru Romania, pana si ceausescu nu stia cum sa faca sa i dea afara din tara, sunt o adevarata ciuma

| sebilici a răspuns (pentru taviyamato):

Da, dar asta nu ne da dreptul sa ii,, deportam`` adica fortati sa munceasca si ulterior gazati in lagare... Nu stiu, dar probabil daca ai fi fost nascut ca evreu si nu ca roman probabil ca ai fi gandit diferit... acum sa nu crezi ca sunt evreu pentru ca nu sunt. Ziceam doar sa ne punem si in locul lor 5 minute. Tin sa cred ca problemele se putea rezolva altfel si daca hitler era destept ii atragea de partea lui si ii inrola in armata. Dar ma rog asta e doar parerea mea.